AirDroid İle Telefonunuzu Bilgisayarınızdan Nasıl Kullanabilirsiniz?

Akıllı telefon ekranların küçüklüğünden şikayetçi olan kullanıcıların akıllı telefonlarını bilgisayardan kullanmaları için geliştirilen AirDroid programı nasıl kullanılır

Bilindiği gibi artık akıllı telefonlar üzerinden artık her işimizi halledebiliyoruz. Akıllı telefonların küçük ekranları yüzünden kullanıcılar akıllı telefonlarını bilgisayardan kullanmanın çaresini arıyor. Kullanıcıların bu isteklerine cevap vermek için sunulan AirDroid programı ile kullanıcıların bu isteklerine cevap veriyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları root izni vererek çeşitli uygulamalar sayesinde remote işlevi kullanılabiliyor. Ancak bilindiği gibi root işlemi cihazları garanti dışı bırakıyor.

AirDroid uygulamasıyla birlikte Andorid telefonunuzda yapılan işlemleri akıllı telefonunuzu root etmeden kullanabilme imkanınız oluyor. AirDroid programını kullanmanız için akıllı telefonunuzu bilgisayarınızın bağlandığı bir ortak ağa bağlamanız yeterli oluyor. AirDroid uygulaması sayesinde cihazınızın bilgilerinde kaybolma ve çalınma ihtimali de bulunmuyor.

AirDroid uygulamasının detaylı anlatımının videomuzda bulabilirsiniz.