Altın Fiyatları Bu Gün Ne Kadar Oldu? Gram, Tam ve Çeyrek Altın Fiyatı 25 Kasım Cuma

Altın fiyatları yükselişini sürdürüyor. Çeyrek altın fiyatları da bu yükselişten nasibini alırken, 215-217 lira arasında fiyatlar gidip geliyor.

Gün içinde Kapalıçarşı'da farklılıklar gösteren altın fiyatları bugün ne kadar olacak? Altın yatırımcısının en çok talep gösterdiği ürünlerden biri olan çeyrek altın fiyatları merakla takip ediliyor. İşte altın fiyatlarında son durum ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarının yükselmesiyle birlikte çeyrek altın fiyatları da değer kazanmaya devam ediyor. Çeyrek altın fiyatlarının 216 lira seviyesinde olduğu bugünlerde gün içinde fiyatlar sürekli değişiyor. Altın yatırımcısının en çok talep gösterdiği ve piyasada işlem değeri olan altın çeşitlerinden çeyrek altın fiyatları dikkatle takip ediliyor. Peki Altın fiyatlarının yükselişinin ardından çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftaya yükselişle başladı. Altının gram fiyatı, dolar kurundaki yükselişin etkisiyle yüzde 1 artarak 132,3 liradan alıcı buluyor.

Altın fiyatları - 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 132,40 lira, Cumhuriyet altınının satış fiyatı ise 885,00 lira oldu. İstanbul Kapalıçarşı'da 24 ayar çeyrek altının satış fiyatı ise 217 lira civarında işlem görüyor..

Altın fiyatları yükselişini sürdürüyor
Altının gram fiyatı, yüzde 0,2 yükselişle 132 liradan alıcı buluyor. Haftaya yükselişle başlayan altının gram fiyatı, bugün saat 11.00 itibarıyla 132 lira seviyelerinde dengelenirken, Kapalıçarşı'da çeyrek altın 217 lira, Cumhuriyet altını 883 liradan satılıyor. Altının ons fiyatı yüzde 0,1 artışla 1.213 dolardan işlem görüyor.

ABD'den gelecek yoğun veri akışının altın fiyatlarında dalgalanmalara ve satışlara neden olabileceğini bekleniyor. Küresel piyasalarda altının ons fiyatının 1.200 dolar seviyesini test edebileceği düşünülürken, bugün yayımlanacak Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantı tutanaklarının da piyasaların yönü üzerinde etkili olacağını kaydetti.