Apple iPhone 7'nin Metalik Siyah Rengi İçin Uyarıda Bulundu!

Heyecanla beklenen ve sonunda tanıtımı gerçekleşen iPhone 7'nin metalık siyahı yani (jet black ) için Apple bir uyarıda bulundu...

Bir süredir adından sıkça söz ettiren Apple'ın yeni akıllı telefonu olan iPhone hakkında birçok sızıntı haberleriniz sizlerle paylaştık. Daha öncede söylediğimiz gibi iPhone 7'nin zengin renk seçenekleri ile kullanıcılarına sunulacağını bilmekteyiz. Fakat Apple'ın lansmanını yeni yaptığı akıllı telefon hakkında uyarıda bulundu.

Apple'ın iPhone 7 jet black yani siyah rengini tercih eden kullanıcıların kılıf kulanmalarını önerdi. iPhone 7'nin mtalik siyah renginin parlatılma işlemleri dahil dokuz işlemden geçmesinin yanı sıra telefonun dış tarafı dayanıklı olmasına rağmen parlaklığını kaybedebilir. Eğer telefonunuzun çizilmesini istemiyorsanız kılıf tercih etmenizi tavsiye ederiz.

iPhone'un jet black metalik siyahı gerçekten çok şık duruyor. Ancak her güzel şeyde olduğu gibi bununda bir götürüsü olmakta. Apple açık sözlülükle bun öneriyi kullanıcılarına sunuyor dikkate almanızda yarar olacak.

Sizce Apple neden kendi cihazı için uyarıda bulunmuş olabilir?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.