ASUS ZenBeam E1 Cep Projektörünü Duyurdu!

ASUS ZenBeam E1 isimli cihazın uzun ömürlü bataryalı ve cep projektörünü duyurdu...

Reddot 2016 tasarım ödülüne de sahip bu cep projektörünün en büyük avantajı pil ömrünün uzun olması. ASUS ZenBeam E1 adındaki cep projektörü maksimum 120 inç büyüklüğünde görüntüleri yansıdı. Otomatik görüntü hizalamaya yer veren cihazda höparlör özelliğide yer almakta. HDMI/MHL bağlantı seçeneği sunan cihazda 150 lümen kadar parlaklıkta 854x480 WVGA çözünürlükte görüntü yansıtıyor

. Bu noktadaki en büyük dezavantajı sayılabilecek husus ise HD kalitede içerik yansıtamaması. Fakat bu pil ömrü avantajı için gerekli olan bir dezavantajtır. Zira cihazda 6000 mAh kapasiteli dahili bir batarya mevcut ve bu batarya 50 lümen seviyesindeki parlaklıkla 5 saat kadar yansıtma ömrü sunmakta. Ayrıca cihaz OTG şarj özelliğine de sahip olması bekleniyor.

84x29x110 mm boyutlarındaki cihaz 307 gram ağırlıkta olması muhtemel. Fakat çantası ve de adaptörüyle birlikte 880 grama kadar ulaşıyor. Neredeyse bir cep telefonu boyutlarındaki cihazın yurtdışında şimdilik 249 dolar ( 750-850 TL ) gibi bir fiyatla kullanıcılarına sunulmaya başlandı. Ama ülkemize ne zaman gelir ya da gelir mi henüz belli degil.
Peki siz ASUS ZenBeam E1'i nasıl buldunuz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.