Galaxy Note 7, 2 Ağustos'ta Tanıtılacak!

Son zamanların en çok konu olan cihazlarından biri olan Galaxy Note 7'nin özellikleri hemen hemen belli oldu.

Samsung cihazın resmi tanıtım tarihini 2 Ağustos olarak belirledi. Aylardır beklenen açıklamayı geçtiğimiz saatlerde yapan Samsung cihazın Galaxy Note 7 olarak isimlendirildiğini resmi olarak açıkladı. New York'ta düzenlenmesi beklenen "Unpacked 2016" etkinliğine tanıtılacak olan cihaz saat 4 gibi tanıtılacak. Aynı zamanda Samsung, Galaxy Note 7 için eş zamanlı olarak Londra ve Rio de Janeiro'da tanıtım etkinleri gerçekleştirecek.Galaxy Note 7'nin Özellikleri

Cihazın kavisli bir yapıda olması bekleniyor. Galaxy Note 7'nin düz ekranlı modeli ise olmayacak. Galaxy Note 7 Edge'den birçok özelliği alan cihaz Snapdragon 821/Exynos 8893 işlemcisine sahip. 4000 mAh pil kapasitesine sahip olan cihazın pil ömrü kullanıcıları memnun edecek.

İris tarayıcısı, 64 GB dahili depolamanın yanında 6 GB RAM ve yeni nesil bir kullanıcı arayüzüyle gelmesi muhtemel olan cihazın gelişmiş S-Pen kalem deneyimine sahip olması bekleniyor. Fark yaratan detayların yer alacağı Galaxy Note 7'nin özelliklerini nasıl buldunuz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.