Galaxy Note 8'in Mercan Rengi Görüldü!

Samsung’un Galaxy Note 8'in mavi mercan rengi sızdırıldı. Galaxy Note 8'in Snapdragon 836 ile geleceği iddialar arasında yer alıyor...

Samsung'un yeni akıllı telefon modeli Galaxy Note 8'in mavi mercan renginin sızdırılan görselindeki ince detaylar. Telefonun arka kapağında dikey olarak dizayn edilen ikili kamerası Note 8'in kamera modulünün hemen altında LED flaş ile beraber kalp atışı sensörü bulunmakta.

Telefonda ses ve Güç düğmesi telefonun sol kenarında olabilir, Bixby düğmesi ise sağ tarafta konumlandırılmış. Cihazın arka kapağında parmak izi sensörüne yer verilmemiş ancak bunun ön yüzünde olması muhtemel özelliklerden birtanesi. Fakat son elde edilen bilgilere göre Samsung yetkilisi parmak izinin ekrana entegre edilmeyeceğini bizler ile paylaşmıştı. O zaman heyecanla telefon hakkında başka sızıntıları bekleyeceğiz.

En son gelen bilgiler arasında, Galaxy Note 8'in, Snapdragon 835'in bir sonraki sürümü Snapdragon 836 işlemci lie geleceği iddiaları da yer alıyor. Daha önce Qualcomm'un Snapdragon 836 işlemci üzerinde çalıştığı bilgileri gelmişti.

Kore'den gelen bir haber ise Samsung Galaxy Note 8'in Ağustos ayının sonunda ilan edilebileceğini iddia etti. Bu Samsung, gelecek nesil iPhone'lar Eylül ayında gelmeden önce Note 8’i başlatmayı hedefliyor demektir.

Siz Galaxy Note 8'in mercan mavisi rengini beğendiniz mi?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.