Galaxy S8, Galaxy S8 Plus'ın Yepyeni Güncellemesi Yayınlandı!

Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın yeni güncellemesi kullanıcılarına yayınlandı...

Samsung'un amiral gemisi modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus bundan kısa süre önce piyasada görülmeye başladı. Fakat Galaxy S8'de bazı sıkıntılar yaşanmış ve bunun üzerine şirket sorunları gidermek için ilk güncellemeyi kısa süre önce OTA üzerinden indirime sunmuştu.

Bugün ise Galaxy S8 ve S8+ modelleri için bir güncelleme daha yayınlandı. 615 MB büyüklüğündeki bu güncelleme Bluetooth bağlantısını ve kararlılığını geliştiriyor. Galaxy S8 sahipleri Bluetooth araması yaptığında çevredeki cihazları görmediğinden ve cihazlar ile olan bağlantının sık sık koptuğundan şikayetçiydi. Bu sorun güncelleme ile çözülmüşe benziyor.

Güncelleme ile ayrıca SD kart istikrarı da geliştiriliyor. SD kartta okuma ve yazma işlemi artık sorunsuz olacak. Güncelleme içeriğinde son olarak hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin yapıldığı yer alıyor. Şu an için Birleşik Arap Emirlikleri'nde satılan Galaxy S8 modellerine sunulan güncellemenin, önümüzdeki hafta Avrupa ülkelerine de sunulmasını bekliyoruz. Güncelleme geldiğinde; Ayarlar>Telefon Hakkında>Güncellemeleri denetle bölümünden yükleyebilirsiniz.

Siz Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus cihazınızda sorun yaşıyor musunuz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.