Galaxy S8'in Ön Sipariş Tarihi Açıklandı!

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerini ne zaman ön siparişe suncağını duyurdu. Galaxy S8'in ön sipariş tarihi...

Samsung'un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelinin lansman tarihi açıklandı. 29 Mart'ta tanıtımı yapılacak olan telefonun ne zaman ön siparişe sunulacağı hakkında bi bilgi verilmiyor.

Koreli basın Samsung'dan bir cevap aldı ve ön sipariş tarihini takvime kaydetti. 7 Nisan'da ön siparişe verilecek olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ilk olarak Güney Kore'de satışa sunulacak. Ön sipariş süresi 17 Nisan'da sürecek ancak 4 gün sonra 21Nisan'da piyasada olacak. Kore medyasında Samsung 18 Nisan'da ülkedeki üç büyük opertörün mağazasına ön sipariş etkinliklerini gerçekleştirecek.

Bir Samsung yetkilisinin söylediğine göre, Galaxy S8 ön lansmanı olayına son dakikada karar verildi. Bu, yerel operatörlerin abone sayısını artırması anlamına gelebilir. 18-20 Nisan tarihleri ​​arasında Koreli toperatörler, Galaxy S8 amiral gemisini test etmek isteyen abonelere kapılarını açacak. Ertesi gün 21 Nisan'da Samsung Galaxy S8 ve S8+, Kore'deki raflarda yerini alacak.

Bununla birlikte, yalnızca seçtikleri abonelere, bu ön provizyon etkinliklerine katılmak için izin verilecekler ve burada 3 milyon won (2,645 $) ödül kazanma şansına sahip olacaklar. Samsung, şanslı olanlara Galaxy S8 ve S8+ akıllı telefonların yanı sıra Gear S3 akıllı saatlerden oluşan ödülleri de sunacak.

Galaxy S8 ve S8+ modellerin global olarak piyasaya sürülmesi yine de 28 Nisan'da gerçekleşebilir ancak, en azından akıllı telefonların ön sipariş için ne zaman hazır olabileceğini biliyoruz.

Siz Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.