Instagram İndir - Instagram'a Gelen Yeni Özellikler!

Instagram uygulaması yüklü olmayan cep telefonlarına veya güncelleme, indirme sorunu ile karşılaşanlar için instagram'ın son sürümü indirmeniz önerilir.

Instagram uygulaması yüklü olmayan cep telefonlarına veya güncelleme, indirme sorunu ile karşılaşanlar için instagram ’ın son yeni sürümü indirmeniz önerilir.

Instagram uygulaması, iOS sürümü ile ilk paylaşımını yapmıştı. Sonrasında hızla Android sürümü yayınlanarak, büyümeye devam etti.

Instagram, sanal ortamda en çok tercih edilen fotoğraf paylaşım alanlarından biridir. Çok geniş bir fotoğraf arşivine instagram uygulaması ile ulaşabilirsiniz. Geniş kitlenin henüz çok kullanmasa da video paylaşımları da yer almaktadır.

Instagram İndir

Instagram Genel Özellikleri: Resimleri özelleştirme, parlaklık, kontrast, renk doygunluk, gölgeler, gelişmiş araçlarla fotoğrafları iyileştirme, fotoğraflara göre kişileri bulup takip etme, resim efektleri, çerçeveleri, paylaşım yorum özelliği, görüş bildirme, Flickr, Facebook, Twitter ve Foursquare üzerinden paylaşım imkanı, geniş dil desteği ve ücretsiz olması ile çok fazla sayıda kişinin, özellikle ünlülerin ’de takip ettiği bir platform.

instagram, instagram ücretsiz indir,instagram uygulamasını telefona indirme,instagram apk indir,instagram apk 2016,instagram son sürüm,instagram yeni sürüm

Instagram Android sürümü için ücretsiz uygulamaburadan indirebilirsiniz. Yeni sürüm güncellemesi otomatik olarak yapılmaktadır.

Her hangi bir yükleme sorunu alırsanız, cihazın ön belleğini temizleyip, tekrar denemeniz önerilir. Ön bellek temizlemeyi, ister cihaz ayarlarından, ister temizleme uygulamalarından yapabilirsiniz.