iPhone Bluetooth Sorununun Çözümü

Özellikle iPhone 6 ve 6S kullanıcıların sıklıkla yaşadığı Bluetooth çalışma sorununun çözümünün nasıl yapılacağını bu yazımızda açıkladık.

iPhone kullanıcıların cihazlarını otomobilleriyle eşleştirdiklerinde ortaya çıkan sorunun pek çok kişi yaşamıştır. Bu sorunun çözümü ise olduk.a basit. İşte yapılması gerekenler.
1- Aracınızdan e iPhone aygıtınızdan bu eşleştirmeyi silmek gerekiyor. Bunun için yapılması gereken iPhone'unuzun Ayarlar menüsünden Genel - Sıfırla - Ağ Ayarlarını Sıfırla yolunu izlemeniz gerekiyor. Bu adımın ertesinde iPhone'unuzun açma kapama ve ana ekran tuşuna 10 saniye boyunca basılı tutup bağlantıyı tekrardan kurun.
2- Eğer ki bu yolun size bir faydası olmadıysa ve sorun halen devam ediyorsa cihazınızı fabrika ayarlarınıza geri döndürmeniz gerekiyor. Dilerseniz bunu Apple Store'lardan kolayca yapabilirsiniz.
sindar-okay
Şindar Okay
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. 2004 yılından bu yana editör ve gözden geçiren olarak çalışıyor. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor. Elbette hayatta başka şeyler yapmak için çok çalışmak gerektiğine inanıyor. Çok mu uzun oldu?