iPhone'da Silinen Dosyaları Geri Getirmek Mümkün!

iPhone telefonunuzda silinen fotoğraf, video, mesaj, rehber ve not gibi belgeleriniz silindiği zaman nasıl geri getireceğinizi adım adım anlatıyoruz..

iOS kapalı bir işletim sistemi olduğundan dolayı Android cihazlar gibi silinen dosyaları geri getirmek cihaz üzerinden sağlanmıyor. Fakat Windows ve Mac için geliştirilen iPhone Data Recovery uygulaması sayesinde iPhone'da silinen rehbe, mesaj, video, not gibi verileriniz silindiğinde kolayca geri getirebileceksiniz.

iPhone'da silinenleri geri getirme rehberimize geçmeden önce; iPhone Data Recovery uygulamasının silinen tüm verilerinizi geri getirme garantisini vermediğini belirtelim. Ancak yaptığımız testler sonucunda iPhone Data Recovery uygulaması iPhone'da silinen verilerin çoğunu geri getirdiğini söyleyebiliriz.

iPhone'da silinen veriler nasıl geri getirilir?
1. Adım: iPhone Data Recovery uygulamasını buradan indirin ve yükleyin.

2. Adım: iPhone'u Lightning kablo ile bilgisayara bağlayın.

3. Adım: Eğer iPhone'u bağladığınızda iTunes açılırsa; iTunes'u kapatın ve sonraki adımları izleyin.

4. Adım: iPhone Data Recovery uygulamasını açın.

5. Adım: iPhone Data Recovery uygulaması açtığınızda "Next" tuşuna basın ve uygulamanın iPhone'unuzu taramasını bekleyin.

6. Adım: Uygulama tarama işlemini bitirdikten sonra; Rehber, çağrı geçmişi, mesajlar, fotoğraflar, notlar ve Safari geçmişi gibi kategoriler halinde silinen verileriniz listelenecek.

7. Adım: Kurtarmak istediğiniz verileri seçerek "Recovery" tuşuna basıp, iPhone'dan silinen verilerinizi bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Sizin iPhone cihazınızda önemli verileriniz silindi mi?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.