Lenovo ZUK Edge Canlı Kanlı Görüldü!

Lenovo'nun yeni akıllı telefonu Lenovo ZUK Edge'nin beyaz renkli versiyonu canlı kanlı olarak görüntülendi...

Lansmanına kısa bir süre kalan Lenovo ZUK Edge’nin görselleri sızdırılmaya devam ediyor. Lenovo ZUK Edge daha önce Çinli TENAA tarafından onaylanmıştı ve şimdiye kadar sızıntı ve bilgilere göre birçok kez gündeme gelmişti. Ayrıca Lenovo yöneticisi ZUK Edge’in kutusu ile birlikte resmini Weibo üzerinden paylaşmıştı. Önümüzdeki hafta lansmanı yapılacak olan telefonun şimdi de beyaz renkli versiyonu sızdırıldı.

Geçtğimiz günlerde TENAA tarafından onaylanan telefonun, AnTuTu testi aracılığıyla özellikleri de ortaya çıkmıştı. Buna göre Lenovo ZUK Edge, Snapdragon 821 işlemciye ve Full HD ekrana sahip. Telefon, 64GB ve 128GB dahil depolama seçenekleri ve 6GB RAM ile geliyor. Kamera açısından, 13 MP arka kamerası olan cihazda 8MP ön kamera yer alacak. Lenovo ZUK Edge Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile çalışacak.

Görseldeki telefona yakından baktığınızda tasarımın önceki nesil model Z2 Pro’dan birçok unsurları içerdiğini görmeniz mümkün. Oldukça ince çerçevelere sahip telefonda, ekrana bitişik fiziksel Home butonu ve alt kenarına yerleştirilmiş USB Type-C girişi bulunuyor.

Siz Lenovo ZUK Ede'nin özelliklerini nasıl buldunuz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.