Outlook Güncelleme İle Yenilendi!

Microsoft iOS platformundaki Outlook uygulamasını yeni tasarımı ile güncelledi. Güncelleme ile gelen bütün yenilikler haberimizde...

En iyi mail istemcileri arasında yerini alan Outlook bugün iOS platformundaki uygulamasını güncelledi. Outlook güncellemesi ile kullanım kolaylığına odaklanan sade bir arayüz kullanıcılarını bekliyor. Outlook sürüm 2.33 ile ayrıca yeni özellikler de uygulamaya ekliyor.

Outlook 2.33 sürümündeki yenilikler

- Artık tüm iletiler daraltılmamış olarak gösterilir ve bir konuşmadaki iletilerin ayrımı belirginleştirilerek tarama işlemi kolaylaştırılır.

- Gelen kutunuzdaki bir konuşmaya dokunduğunuzda, artık otomatik olarak önceki defa kaldığınız yere gidersiniz. Artık ilk okumanız gereken iletiyi aramakla uğraşmanıza gerek yok.

- Artık bir konuşmayı yanıtlarken önceki iletileri görebilirsiniz. Denemek için ekranın alt tarafındaki hızlı yanıt kutusuna dokunun.

Bu özellik şimdilik kademeli olarak Outlook.com, Gmail, Yahoo ve iCloud hesaplarına uygulanıyor. Office 365 hesaplarında da yakında kullanılabileceği söyleniyor.

Outlook'un yeni tasarımı ve özelliklerinin çok yakında Android platformunda da yer alacağını belirtelim.

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.