Samsung Galaxy Note 7 Ekran boyutunu 6 inç üretebilir!

Samsung Galaxy Note 7 6 inç ekran boyutuna sahip olabilir...

Samsung'tan sızan haberlere bakıcak olursak bir önceki ekran boyutu 5.7 inç olarak piyasaya sürülecek ancak Hindistan'ın ticaret sitesi olan Zauba'da çıkan listeye göre cihazın ekran boyutu 6 inç olarak belirtilmiş.

Cihazın model numarası alınan bilgiye göre SM-N930R4 olarak belirtilmiş. Ve cihaz Güney Kore'den test için Hinsitan'a gönderildi. Bu listeye göre Galaxy Note 7'nin ekran boyutu 6 inç olarak gösterilmiş. Belki de bu listede bir hata sonucuda yada prototip olarakta yazılmış olabilir.Galaxy Note 7'nin ayrıntıları ile ilgili kesin bilgiler 2 Ağustos’ta düzenlenecek olan Galaxy Note 7 tanıtımında ortaya çıkacak.
Samsung Galaxy Note 7 hangi özelliklerle bekleniyor?

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan görüntüye göre Samsung Galaxy Note 7 üç çeşit renk seçeneği ile geliyor. Bunlar Siyah Oniks, Mavi Mercan ve Gümüş Titanyum. Telefonun S-Pen kalemi sağ alt kısımda yer alacak. Bir sonraki Galaxy Note cihazı 5.8-inç QHD kavisli Super AMOLED ekran, sekiz çekirdekli Exynos işlemci, 6GB RAM, 64GB dahili depolama, microSD kart yuvası, TouchWiz UX Grace, iris tarama sistemi, IP68 belgelendirme, 3600 veya 4000 mAh pil ve USB Type-C portu gibi özelliklerle bekleniyor.

Peki siz Galaxy Note 7'yi nasıl buldunuz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.