Samsung Katlanabilir Telefonlar İçin Tarih Verdi!

Apple'ın yeni cihazlarını tanıtmasından sonra Samsung da katlanabilir cihazlarının 2018'de raflardaki yerini alacağını açıkladı...

Güney kore merkezli teknoloji devi Samsung katlanabilir telefon modelleri için geri sayıma başladı. Samsung resmen açıklama yaptı. Bir süredir iddiadan ibaret olan haberler sonunda Samsung'un yapmış olduğu açıklama ile resmiye kazandı.

Piyasadaki en büyük telefon üreticisi Samsung'un mobil biriminin başkanı Koh Dong-jin katlanabilir telefonlar için tarih verdi. Söz konusu açıklamaya göre, Samsung'un katlanabilir akıllı telefonları 2018'de raflardaki yerini alacak. Güney Kore medyasında yer alan söylentiye göre; katlanır akıllı telefonlar normalde 5-inç boyutunda olacak.

Daha büyük ekrana ihtiyaç duyan kişiler telefonun katlanabilmesi sayesinde 7-inç boyutunda bir tablete dönüştürebilecek.

Telefon 3 GB RAM Samsung, Project Valley adını verdiği katlanır akıllı telefon projesini kendi işlemcileri yerine Qualcomm'un Snapdragon 620 ve 820 işlemcileriyle test ediyor. Ayrıca katlanır ilk akıllı telefonun 3GB RAM ile geleceği de söylentiler arasında yer alıyor.

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.