Sanal gerçeklik yarışında Türk'lerde var!

Geleceğin teknolojisi olarak gösterilen sanal gerçeklik için Türkiye'nin gururu Vestel MWC 2016 kapsamında yeni ürünlerini tanıttı. İşte Vestel'in fuarda tanıttığı ürünle

Vestel Türkiye'de önemli işlere imza atan teknoloji firması. Son olarak ürettiği akıllı telefonlarla adından sıkça söz ettiren Vestel MWC 2016 da tanıttığı ürünler ile göz doldurdu. Vestel'in gelecek için çalışmalara daha şimdiden başlamış olması da gözlerden kaçmadı.

Vestel, akıllı telefondan sonra giyilebilir teknoloji ve sanal gerçeklik gözlüğü için düğmeye bastı. Venus modeliyle akıllı cepte hedef büyüten firma, akıllı saat, akıllı bileklik, harici batarya powerbank için de kolları sıvadı. Vestel, bu ürünlerin prototiplerini Barcelona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde sergiliyor.

Vestel, bu arada konferansta yeni akıllı telefonu olan Venüs 3'ü de sergiliyor. Vestel'in üretmiş olduğu yerli akıllı saat, akıllı bileklik ve Vestel markalı powerbank’ın prototiplerini de yine ilk defa Barcelona’da sergiliyor. Vestel'in sanal gerçeklik için de Ar-Ge araştırmalarının olduğu ve geleceğin sanal gerçeklikte olacağı Vestel'in tanıtımında dile getiriliyor.