Turkcell'in Reklam Yüzleri Emocanlar!

Turkcell, Ülkemizin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına yönelik olarak yeniliklerin müjdecisi olarak animasyon karakterler Emocanları yarattı. İşte detaylar....

Turkcell kuruluşunun ilk gününden bu yana birçok kişinin gönlünü feth etmeyi başardı. Turkcell yapmış olduğu reklamlar ile bazen duygusal bazende eğlenceli reklaları ile yüzümüzü güldürmeyi başardı. İşte bunların yanı sıra bir yenisini daha ekleyen Turkcell Emocanları bütün Türkiye ile tanıştırmak üzere reklam filmini yayınladı.

Herkese hitap eden reklamda 7'den 70'e herkesin kendine bir pay bulacağı 6 farklı Emocan karakteri ile bütün Türkiye'nin iletişim ihtiyaçlarına en uygun olanını sunmak için ekranlarda sıkça göreceğiz. Artık hayatımızın bir parçası haline gelen selocanların kardeşi Emocanlar geldi.

Turkcell’le birlikte hayatımıza giren sevimli reklam karakterleri Emocanlarla ilgili açıklama yapan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, ‘’22 yıldır sektörün lider markası olarak her zaman müşterilerimizi odağımızda tutuyor, seslerine kulak veriyoruz. Emocanları yaratırken de müşterilerimizin iç görülerini dinledik, ünlü birini seçmek yerine herkesin çok seveceğine inandığımız 6 kendine özgü karakter ile karşılarına çıkmayı tercih ettik. 7’den 70’e herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı Emocanlar sayesinde halkımızın markamızla olan gönül bağını arttırmayı hedefliyoruz” dedi

Zeki Emocan: Emocanların en akıllısı. Hesabını bilir, kaliteden ödün vermez. Karşılaştığı olay ne olursa olsun, onun mutlaka akıllıca bir çözümü vardır.


Pamuk Emocan: Emocanların en iyi kalplisi. Kötülük nedir bilmez. Tam bir Pollyanna’dır. Karşılaştığı olaylara hep pozitif tarafından bakar.


Racon Emocan: Emocanların en ağır abisi. Babacan tavırlarıyla dikkat çeker, delikanlılıktan ve harbilikten asla ödün vermez.

Sefa Emocan: Emocanların en keyfine düşkünü. En yakın arkadaşları internet ve yemeklerdir. Üşengeç tavırlarıyla dikkat çeker.

Organik Emocan: Her şeyin doğalını sever. İnsana ve doğaya saygı duyar. Kocaman yüreğinde herkese muhakkak bir yer vardır. Duygularını gitarıyla dile getirmeyi çok sever

Tıstıs Emocan: Emocanların en endişeli, en ürkeğidir. Karşısına çıkan hemen hemen her şeyden ürker fakat arkadaşları daima onun yanındadır.

Siz ençok hangi Emocanı'ı sevdiniz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.