TV8 Yan Ekran İndir - Rising Star Yarışma Uygulaması Yükle

TV8 için özel olarak oluşturulan ve TV8 yan ekran uygulaması adı verilen uygulama ile kanalda çıkan pek çok program ve yarışmaya katılmak mümkün.

TV8 Yan Ekran (Android ve İOS) sitemize eklenmiştir, sizde Rising Star Turkiye'de söz sahibi olmakiçin bu uygulamaları indirmeniz gerekmektedir.

Acun yine yaptı yapacağını, Rising Star Türkiye yakında Tv8 ekranlarında olacak. Rising Star Türkiye Nedir, Nasıl yarışmacı olunur? Rising Star Türkiye canlı yayınla karşımızda olacak, pek çok rayting rekortmeni yarışamaya imza atan Acun Medya (Acun ILICALI) Türkiye'nin ilk interaktif yarışmacı olma özelliği olan Rising Star Türkiye'de karar merci seyirci olacak. SMS Sonuçları ile yarışmacıların durumları belirlenecek!

-->> TV8 Yan Ekran İndir

Rising Star Türkiye yarışmasında jüri olmak çok kolay sizde vereceğimiz bağlantılardan uygulamaları telefonunuza indirerek juri üyesi olabilirsiniz. Rising Star Türkiye ile anlık olarak yarışmacılar performanslarına göre uygulamayı kullanan kişiler tarafından oylanacak, yapmanız gereken çok kolay TV8 Yan Ekran'ı indirerek sizlerde jüri üyesi olabilirisniz. Rising Star TV8 Yan Ekran Nedir? Rising Star, Keshet Broadcasting Ltd. tarafından telif hakkı elinde bulundurulan bir şarkı yarışma programıdır.

Rising Star yarışmasınınn en önemli özelliği ise indirilen uygulamalar ile yarışmacılara hemen oy vermekve sonbuçları anında görebilmektir. Rising Star Tv8 Yan Ekran Uygulaması ile gerçek zamanlı olarak yarışmacıyı elemek ya da üst tura çıkarmak mümkün olacak. Rising Star Türkiye yarışmasında uzmanların verecceği oy izleyicilerin vereceği oyun en fazla %7 si olabilecek.