WhatsApp indir - Yeni WhatsApp Sürümü

WhatsApp indir uygulamasını Samsung veya iOS telefonunuza indirin ve anında ücretsiz mesajlar göndermeye başlayın!

WhatsApp uygulaması dünya genelinde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama ile internet bağlantınız üzerinden yazılı, sesli, ve yakın zamanda geleceği söylenen görüntülü konuşmalar yapmanız mümkündür. WhatsApp bütün mobil işletim sistemlerine uygun şekilde geliştirilip tüm platformlarda çalışmaktadır.

WhatsApp daha önce sadece mesajlaşma özelliği bulunurken daha sonra Facebook tarafından 19 milyar dolar gibi bir ücretle satın alındıktan sonra yeni özellikler eklenerek geliştirildi ve popülerliğini korudu.

WhatsApp'ı Telefonuma Nasıl İndirebilirim? Aşağıdaki adımları takip ederek hızlı bir şekilde yükleme ve kurulum işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Öncelikle aşağıdaki bağlantılardan size uygun olanı tıklayarak indirmeye başlayın.

WhatsApp indir (Android ve Samsung için uygundur) linkine tıklayarak Android akıllı telefonunuza WhatsApp yükleyebilirsiniz.
WhatsApp iPhone indir linkine tıklayarak iOS işletim sistemine cihaz cihazlarınıza uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Telefon numaranızı girdikten sonra bir doğrulama kodu tarafınıza gönderilecek bu kodu girdikten sonra arkadaşlarınız ile sınırsız bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

WhatsApp Android Cihazlara Nasıl Yüklenir?

Sitemizden indirme bağlantısına tıkladığınızda otomatik olarak Google Play'e yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğğiniz sayfadan WhatsApp'ı yükleyin. Ardından aşağıdaki işlemleri sırası ile yapmalısınız.

WhatsApp'ı telefonunuza yükledikten sonra Lisans Sözleşmesini kabul etmeniz gerekiyor. Kabul Et ve Devam et butonuna dokunun daha sonra devam ettikten sonra aşağıdaki ekranda göreeğiniz gibi Türkiye’yi seçin ve cep telefonu numaranızı yazıp doğrulama kısmına geçeceksiniz.

Numara doğrulama işleminden sonra isim belirliyoruz.

İsminizi de belirleyip devam edince karşınıza hoş geldin ekranı gelecektir.Ve işlem tamamdır.

Yorum yazmayı unutmayınız!