Andorid Bulut Depolama Hesapları Nasıl Yönetilir?

Son zamanların popüler depolama çözümü elbette ki bulut. Pek çok ünlü servis bu alanda kendi çözümlerini sunuyor. İşte bu kadar çok hesabı organize etmenin işte yolu!

Son zamanlarda bilindiği gibi pek çok kişi artık bulut depolama kullanıyor. Pek çok bilişim devi bu alanda kendi geliştirdiği servisleri kullanıcıların kullanımına sunmuş durumda. Servislerin birbirine göre pek çok avantajı bulunuyor. Durum böyle olunca bir kullanıcı birden fazla bulut depolama servisi kullanıyor. Kullanıcıların kullandığı bu bulut depolama servislerin sayısı arttıkça kullanıcıların onları organize etmelerin de zorlaşıyor. Kullanıcıları bu hengameden Unclouded isimli bir uygulama kurtarıyor. Kullanıcıları bu program sayesinde Google Drive, OneDrive, BOX ve MEGA başta olmak üzere pek çok bulut depolama servisinizi kolayca organize edebilme imkanına sahip oluyorlar.
Unclouded uygulaması sayesinde sadece bulut hesaplarınızı organibze etmekle kalmıyorsunuz o hesaplarda bulunan hangi dosyanın birden fazla olduğunu da görebiliyorsunuz. Programla tüm dosyalarınız arasında kolayca arama yapabilirsiniz.
Progrmaın arayüzüne geldiğimizde Google Drive'ın arayüzüne benzer bir arayüzün bizleri karşıladığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Basit ve oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan bu programı ücretsiz olarak Google Play Store'dan indirebilirsiniz.
sindar-okay
Şindar Okay
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. 2004 yılından bu yana editör ve gözden geçiren olarak çalışıyor. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor. Elbette hayatta başka şeyler yapmak için çok çalışmak gerektiğine inanıyor. Çok mu uzun oldu?