Android Web Sitesi Kısayolunu Ana Ekrana Ekleme

Günün büyük çoğunluğunda internette dolaşıyoruz. Sıklıkla ziyaret ettiğimiz sitelerin kısayollarını Andorid'de ana ekrana sabitlemek çok kolay. İşte nasıl yapıldığı.

Gece gündüz demeden belli başlı sitelerde geziniyoruz. Google'ın sevilen işletim sistemi olan Andorid'de bu sitelerin kısayollarını ana ekrana sabitlemek çok kolay. İşte bunun yapılışı.
Öncelikle Google'ın sevilen internet tarayıcı olan Google Chrome'u Google Play Store'dan indiriyoruz. Google Chrome uygulamasını açıyoruz. Bunun ardından kısayolunu oluşturmak istediğimiz siteye giriyoruz. Siteye girdikten sonra Chorome'un seçenekler ekranına giriyoruz. Buradan da "Ana Ekrana Ekle" seçeneğine dokunuyoruz Karşımıza gelen ekrandan bir kısayol ismi belirleyip ekle diyoruz. Bu işlemi bu yolları izleyerek diğer tarayıcılarda da yapmanız mümkün.
Mozillanın sevilen internet tarayıcısı Firefox'ta ise bunu siteye girdikten sonra Sayfa - Ana Ekrana Ekle seçeneklerini kullanarak sıklıkla kullandığınızi internet sitesini telefonunuzun ana ekranına ekleyebilirsiniz.