Chrome'da Gizli Sekme'de Kayıt Tutmak Artık Mümkün!

Google'ın internet tarayıcı Google Chrome bilindiği gibi artık pek çok kullancı tarafından kullanıcılıyor.Chrome'un gizli sekmeleri de artık kayıt altına alınabilecek!

Bilindiği gibi kullanıcıların internette rahatça dolaşması için interent tarayıcılarına ihtiyaçları var. Günümüzde pek çok kişinin kullandığı internet dolayısıyla internet tarayıcılarının elbette ki en önemlisi Google'ın internet tarayıcısı Google Chrome. Kullanıcıların severek her platformda kullandığı internet tarayıcısı Google Chrome'un bilindiği gibi Gizli Mod özelliği pek çok kullanıcı tarafından kullanılıyor ve kullanıcılar bu sayede gezdikleri sayfalar kayıt altına alınmıyordu.

Anne - babalar açısında büyük sorun olan bu durum Chrome'a gelen Off the Record History eklentisi ile ortadan kalkıyor. Chrome'a gelen bu eklenti sayesinde kısa dönemli bir geçmiş dosyası yaratan eklenti kullanıcının tarayıcıyı kapatması halinde bu dosya da kendi kendine yok oluyor.

Eğer siz de Chrome'un Gizli Mod özelliğin sıkça kullanıyor ya da sizinde misafir kullanıcnız varsa Off the Record History eklentisi işinize yarayabilir. Eklentiyi bu adresten indirebilirsiniz.