Galaxy S8'in Ekranı En İyi Ekran Olarak Seçildi!

Samsung'un yeni akıllı telefonu olan Galaxy S8'in ekranına DisplayMate en yüksek puanı verdi. Dünyanın en iyi ekranına sahip olan Galaxy S8'in puanı açıklandı...

Ekran teknolojilerini inceleyen ve vermiş olduğu puanların genel geçerliliği bulunan DisplayMate Samsung'un çiçeği burnunda telefonu Galaxy S8'i inceledi.

Galaxy S8'in ekranını masaya yatıran DisplayMate puanlama tarihine geçeçek en yüksek puanı Galaxy S8'e verdi.

Galaxy S8n 'in ekranına A+ notunu veren DisplayMate dünyanın en iyi mobil ekranına sahip olan bu telefonun arkasında olduğunu gösterdi.


DisplayMate'ın Galaxy S8'in ekranına neden A+ puan verdiğini sizlerle paylaşalım.

Çok yüksek Ambient Light'ta ekran görünürlüğünü artıran ve HDR için gerekli olan yüksek ekran parlaklığını sağlayan 1.000 nits'lik yeni kayıt yüksek parlaklık.

Adaptif Ekran ekranı modu için beyaz rengini değiştirebilen RGB Renk Dengesi'ni değiştirebilen ayar.

Kullanıcıya daha iyi gece görüş ve daha iyi uyku sağlamak için ekrandaki mavi ışık miktarını ayarlama ve azaltma olanağı sağlayan Blue Light Filter'e sahip yeni bir Gece Modu
İnç başına 570 PPI ile yeni 3K'dan daha yüksek çözünürlüklü ekranı. Geniş ekranlı laboratuvar ölçümlerimize dayanarak 4 Ekran Modu ve 3 Mutlak Renk Doğruluğu'na sahip Standart Renk Gamı.

%100 DCI-P3 Renk Gamut'u ve 4K Ultra HD TV'ler için kullanılan Dijital Sinema modu Galaxy S8'deki DCI-P3 Gamut, 2K Full HD TV'lerde kullanılan Rec.709 Gamut'tan %26 daha geniş.
Galaxy S8, 4K UHD Premium TV'lerde üretilen aynı 4K Yüksek Dinamik Aralık içeriğini oynatmasına olanak tanıyan Mobil HDR Premium UHD İttifakı tarafından sertifikalandırılan ilk akıllı telefondur.
HDR kodlamaya sahip olmayan fotoğraflar ve videolar için HDR benzeri Genişletilmiş Dinamik Aralık sağlayan yeni bir video geliştirici.

Çok yüksek Ambient Light'ta ekran görünürlüğünü artıran ve HDR için gerekli olan yüksek ekran parlaklığını sağlayan 1.000 nits'lik yeni kayıt yüksek parlaklık.

Galaxy S8'in ekranı hakkında düşünceleriniz neler?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.