Huawei Honor 9'un Fiyatı ve Özellikleri!

Huawei'nin iki gün sonra tanıtımını yapacağı akıllı telefonu Honor 9'un teknik özellikleri ve tanıtım görselleri sızdırıldı...

Huawei kısa zamanda Nova 2 ve Huawei P10 arasında özelliklere sahip cihazı olan Huawei Honor 9 resmen ilan edildi. Weibo üzerinden alınan görselde Honor 9'un sayısız sızıntıları görüldü.

Telefonun arka kapağında Nova 2'ye hemde P10'a benzeyen 12 megapiksel 20 megapiksel kamerası yer alacak. Aynı zamanda cihaz 960 yonga seti bu telefonu orta menzilli Nova dışında bırakıyor ve onun en iyi serisi olan P-serisine daha yakın hale getirecek.

Ekran 2.5D cam olacak, ancak tanıtım görseli boyutu ve çözünürlükten bahsetmiyor. Söylenti, 5.15 "1080p'lik bir miktardan bahsediyor. İddia edilen diğer özellikler arasında 8MP selfie kamera yer alıyor (muhtemelen P10 ile aynı, Nova 2'de 20MP ön kam var). Ayrıca, 3,100mAh batarya, Android 7.0 Nougat ve yaklaşık 360 $ fiyat öngörülüyor. Honor 9’un biraz daha iyi bir versiyonunda 6GB RAM yer alıyor. 4GB'lık daha ucuz bir versiyonu da mevcut ve P10'da 4GB var.


Siz Huawei Honor 9'un özelliklerini nasıl buldunuz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.