Huawei Mate 9'un Görselleri ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Samsung'un Galaxy Note 7 modeline benzeyen Huawei Mate 9'un özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı...

Çinli teknoloji devi Huawei Mate 9'un göselleri sızdırıldı. Sızdırılan görsellerde Huawei Mate 9'un Samsung Galaxy Note 7'ye benzerliği gözlerden kaçmadı. Huawei Galaxy Note 7'nin üretiminin sonlandırılmasını fırsat bilip Mate 9'un tasarımını ona benzer bir şekilde yaptı. Buda Huawei Mate 9 için bir avantaj sayılır tabiki. Sızıntı kayağı popüler Evan Blass (@evleaks)Huawei Mate 9'a ait göseller paylaştı.

Paylaştığı görselerde cihazın üst kısmı düz ekran Huawei Mate 9'un altta paylaştığımız ikinci satırdaki görsellerinde kavisli ekran kullanılmış. Buda Galaxy Note 7 modeline benzerliğini öne çıkarıyor.

Huawei Mate 9'un 6.inç 1080P ekranı ve kendi geliştidiği Kirin 960 yonga seti 6GB RAM ve 64 yada 256GB depolama alanının yanı sıra arka kapağında iOS özellikli Leica markasını taşıyan 20 megapiksel kamerası ve ön yüzüde 8 megapiksel selfie kamerası yer alıyor. Cihazın bataryasının büyük olma olasılığı yüksel bir ihtimal.

Çinli telefonüreticisi Huawei 3 Kasım tarihinde yeni phablet amiral gemisi telefon modeli Huawei Mate 9’u resmen tanıtacak. Huwei Mate 9'un 8 Kasım’da ise satışa sunulması bekleniyor.

Siz Galaxy Note 7 modeline benzeyen Mate 9'un kaderinin benzeyeceğini düşünüyor musunuz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.