Samsung Note Serisine Son Verecek!

Galaxy Note 7 satışlarının durdurulmasından sonra bütün gözler Samsung'a çevrildi ve Note serisine devam edip etmeyeceği merak edilmeye başlandı. Samsung'dan Açıklama..

Samsung Galaxy Note 7 patlama haberleri ile gündeme bomba gibi oturdu. samsung galaxy Note 7'lerin üretini ve satışını durdurduktan sonra en çok merak edilen sorulardan bir tanesi Samsung'un Note serisine devam edip etmeyeceği oldu. Fakat çok sürmeden Samsung'dan yanıt geldi.

Hepimizin bildiği üzere dün bazı analistler ve yetkililerin görüşünü aldıklarını ve Güney Kore'li şirketin Note serisine devam etmemesi gerektiğini söylediler. Şimdi ise Rus Hi Tech Mail.ru sitesinin yayınlamış olduğu bir raporda, Samsung’un Note markasını bırakacağını iddia etti. Yine aynı kaynaktan alınan bilgilere göre Samsung'un yapmış olduğu araştırmasında üretiminin anavatanı olan Güney kore dahil olmak üzere dünya üzerinde yüzde 50 kullanıcı Note markasına iyi bir gözle bakmıyor.

Sizlerinde bildiği üzere Samsung ilk olarak Galaxy Note serisini 28 Ekim 2011 yılında kullanıcılarıyla buluşturmuştu. İlk Galaxy Not'un ekranı 800 x1280 çözünürlüklü ve 5.3 inç olarak çıkış yapmıştı. Rakiplerini kıskandıran Note diğer telefon üreticilerininde büyük ekranlı telefonlarda ilham kaynağı oldu.

Sizce Samsung Galaxy Note serine nasıl bir isim takacak?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.