iOS 9.3.3 Beta 2 Çıktı! İşte Tüm Detaylar!

Apple'ın iOS 9 sürümünün son sürümü olması beklenen iOS 9.3.3 sürümünün Beta 2 güncellemesini geliştiricilere dağıtılmaya başlandı! İşte tüm detaylar!

Apple'ın merakla beklenen WWDC 2016 etkinliği bilindiği gibi 13 Haizran'da başlayacak. Apple'ın bu etkinlikte pek çok yeni yazılım ürününü tanıtması bekleniyor. Apple yeni iOS sürümünü tanıtmadan önce bir türlü iyileştiremediği iOS 9'ın büyük bir ihtimal son sürümü olacak olan iOS 9.3.3'ün Beta 2 versiyonunu geliştiricilere dağıtmaya başladı.

Apple'ın yayınladığı iOS'un bu en güncel sürümünü Apple'ın geliştirici merkezi portalından ve OTA üzerinden geliştiriciler indirebilecek. Apple'ın bu Beta sürümlerini almak içi bilindiği gibi belli bir ücret karşılığında geliştirici statüsüne girmek gerekiyor. Apple'ın ayrıca bu sürümün halka açık Public sürümünü de çok yakında duyurması bekleniyor.

iOS 9.3.3 Beta 2 güncellemesi ile iOS 9.3.2 güncellemesinde olan pek çok hatanın giderilmesinin yanında bir takım performans iyileştirilmelerini de getirmesi. Apple ayrıca watchOS 2.2.2 Beta 2'yi tvOS 9.2.2 Beta 2'yi ve OS X 10.11.6'yı geliştiricilerin indirmesine sundu.