iOS 9.3.3 Beta 2 Çıktı! İşte Tüm Detaylar!

Apple'ın iOS 9 sürümünün son sürümü olması beklenen iOS 9.3.3 sürümünün Beta 2 güncellemesini geliştiricilere dağıtılmaya başlandı! İşte tüm detaylar!

Apple'ın merakla beklenen WWDC 2016 etkinliği bilindiği gibi 13 Haizran'da başlayacak. Apple'ın bu etkinlikte pek çok yeni yazılım ürününü tanıtması bekleniyor. Apple yeni iOS sürümünü tanıtmadan önce bir türlü iyileştiremediği iOS 9'ın büyük bir ihtimal son sürümü olacak olan iOS 9.3.3'ün Beta 2 versiyonunu geliştiricilere dağıtmaya başladı.

Apple'ın yayınladığı iOS'un bu en güncel sürümünü Apple'ın geliştirici merkezi portalından ve OTA üzerinden geliştiriciler indirebilecek. Apple'ın bu Beta sürümlerini almak içi bilindiği gibi belli bir ücret karşılığında geliştirici statüsüne girmek gerekiyor. Apple'ın ayrıca bu sürümün halka açık Public sürümünü de çok yakında duyurması bekleniyor.

iOS 9.3.3 Beta 2 güncellemesi ile iOS 9.3.2 güncellemesinde olan pek çok hatanın giderilmesinin yanında bir takım performans iyileştirilmelerini de getirmesi. Apple ayrıca watchOS 2.2.2 Beta 2'yi tvOS 9.2.2 Beta 2'yi ve OS X 10.11.6'yı geliştiricilerin indirmesine sundu.

sindar-okay
Şindar Okay
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. 2004 yılından bu yana editör ve gözden geçiren olarak çalışıyor. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor. Elbette hayatta başka şeyler yapmak için çok çalışmak gerektiğine inanıyor. Çok mu uzun oldu?