iPad Pro 2'nin Görüntüleri Sızdırıldı!

Ses getirmesi beklenen iPad Pro 2'nun modeline ait olduğu söylenen görüntüler internet ortamına sızdırıldı.

Apple'ın 12.9 inç boyutundaki iPad Pro modeli kendinden bir hayli konuşturmuştu. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında iPad Pro 12.9 inç modeli ile karşımıza çıkan Apple bu kez üst düzey donanıma sahip olmasıyla kendinden söz ettiren iPad Pro serisine geçtiğimiz aylarda 9.7 inç büyüklüğündeki model eşlik etmişti.


Apple bu iPad Pro satışlarından memnun kalmış olacak ki iPad Pro 2 için kolları sıvadı. iPad Pro 2'nin muhtemel özellikleri arasında iOS 10 ile çalışacağı yer alıyor. Ayrıca Apple A10X yonga setine yer verilmesine kesin gözüyle bakılmasıyla Apple'ın tasarım açısından değişikliğe gitmeyeceğinin sinyalini veriyor. iPad Pro 2'nin donanımsal olarak diğerlerine göre daha iyi olacağını düşünüyorum.Cihazın 3D Touch destekli ekranla gelip gelinmeyeceği konusunda internet ortamında bir bilgi yok fakat iPad Pro 2'nin 12.9 inç büyüklüğünde olduğunu düşünecek olursak bu özelliğin biraz zorlayacağını söyleyebiliriz. Aynı zamanda RAM konusunda iPad Pro 1. nesil de olduğu gibi 4 GB RAM'e yer sağlayabilir.
Apple, iPad Pro 2 ile daha çok film ve müzik işleriyle uğraşan kullanıcılara yönelik olacak. Apple Pencil destekli olması sebebiyle tasarım alanında çalışanların ilgi odağı haline geleceğini düşünüyorum.

Apple'ın iPad Pro 2 için izlediği yol sizce doğru mu?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.