iPhone 7 ile Çekilen İlk Fotoğraflar!

Apple iPhone 7 kamerası ile çekilen fotoğrafları sizlerle paylaştık...

Apple'ın dün resmen tanıttığı akıllı telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin çekmiş olduğu fotoğraflar. Akıllı telefonun tümüyle yeni kamera sistemleri ile daha da geliştirdi. 12 megapiksel kamera, hem iPhone 7 hem iPhone 7 Plus için optik görüntü stabilizasyonuna sahiptir. Ayrıca, geniş bir ƒ/1.8 diyafram ve 6 öğeli lens, daha parlak ve detaylı fotoğraflar ve videolar sağlarken, geniş renk çekimi, daha canlı ve daha ayrıntılı renkleri mümkün hale getiriyor.

iPhone 7 Plus, iPhone 7’de bulunan kamera ile aynı 12 megapiksel geniş açılı kameraya sahip olmasıyla beraber, fotoğraflar için iki kat optik yakınlaştırma ve 10 kata kadar dijital yakınlaştırma sunan 12 megapiksel bir telefon üstün özellikli kameraya sahip.

Bu yılın son aylarında gelen 12 megapiksel çift kamera iPhone 7 Plus'ın sahip olsuğu her iki kamerada da kullanılmış.Machine Learning'in de içerisinde yer aldığı teknoloji yalnızca DSLR kameraları ile mümkün olan harika ftoğraflar ve portreler çekmek için arka planı ön plandan ayrılıyor.

Ek Kamera Geliştirmeleri Şunları İçeriyor:

• 25 milisaniye gibi kısa bir sürede tek bir fotoğrafta 100 milyardan fazla işlem yapan ve inanılmaz fotoğraflar ve videolar sunan, Apple tarafından tasarlanan yeni Görüntü Sinyal İşlemcisi,
• Geniş renk çekimi, gelişmiş piksel teknolojisi ve daha da iyi selfie’ler için otomatik görüntü stabilizasyonuna sahip yeni 7 megapiksel FaceTime HD kamera ve
• Işıktaki titreşmeleri algılayan ve bunları videolarda ve fotoğraflarda telafi eden yenilikçi bir sensöre sahip, iPhone 6s’ten yüzde 50 daha parlak olan yeni Quad-LED True Tone flaş.


Apple'ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelinin kamerasını beğendiniz mi?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.