iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus Kılfları Sızdırıldı!

Apple'ın Eylül ayında tanıtmaya hazırlandığı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi de yeni amiral gemilerinin kılıfları sızdırıldı!

Bilindiği gibi her sene Apple'ın yeni modellerinin tanıtılmasının hemen ardından ya da yeni modellerinin tanıtılmasına az bir zaman kala çıkacak yeni modeller hakkında pek çok haber yapılır. Apple'ın önümüzde ki aylarda tanıtıcağı yeni akıllı telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın tanıtımlarına çok zaman varken pek çok görseli sızdırıldı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkındab sızdırılanlara bir yenisi daha eklendi ve iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'a ait olacağı söylenen kılıfların tasarımları sızdırıldı. Sızdırılan bu kılıflarla birlikte daha önceden sızdırılmış pek çok şey doğruluk kazanmış oldu.

Sızdırılan bu fotoğraflarla birlikte Apple'ın yeni akıllı telefonlarının iPhone 6 ve iPhone 6S tasarım çizgilerine sahip olacağı görünüyor. Yine de iPhone 7'nin tamamen böyle olacağını söymek tam doğrı değil çünkü Apple'ın yeni akıllı telefonları hakkında pek çok tasarım iddiası ortaya atılıyor ve bunların hepsi gerçeği yansıtmıyor.

İşte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'a ait olacağı iddia edilen o fotoğraflar.

sindar-okay
Şindar Okay
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. 2004 yılından bu yana editör ve gözden geçiren olarak çalışıyor. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor. Elbette hayatta başka şeyler yapmak için çok çalışmak gerektiğine inanıyor. Çok mu uzun oldu?