iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus Kılfları Sızdırıldı!

Apple'ın Eylül ayında tanıtmaya hazırlandığı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi de yeni amiral gemilerinin kılıfları sızdırıldı!

Bilindiği gibi her sene Apple'ın yeni modellerinin tanıtılmasının hemen ardından ya da yeni modellerinin tanıtılmasına az bir zaman kala çıkacak yeni modeller hakkında pek çok haber yapılır. Apple'ın önümüzde ki aylarda tanıtıcağı yeni akıllı telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın tanıtımlarına çok zaman varken pek çok görseli sızdırıldı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkındab sızdırılanlara bir yenisi daha eklendi ve iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'a ait olacağı söylenen kılıfların tasarımları sızdırıldı. Sızdırılan bu kılıflarla birlikte daha önceden sızdırılmış pek çok şey doğruluk kazanmış oldu.

Sızdırılan bu fotoğraflarla birlikte Apple'ın yeni akıllı telefonlarının iPhone 6 ve iPhone 6S tasarım çizgilerine sahip olacağı görünüyor. Yine de iPhone 7'nin tamamen böyle olacağını söymek tam doğrı değil çünkü Apple'ın yeni akıllı telefonları hakkında pek çok tasarım iddiası ortaya atılıyor ve bunların hepsi gerçeği yansıtmıyor.

İşte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'a ait olacağı iddia edilen o fotoğraflar.