LG'den Sivrisinek Kovucu Televizyonunu Tanıttı!

LG ürettiği akıllı telefonlarla ön plana çıksa da ürettiği akıllı televizyonlarla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. LG bu kez sivrisinek kovucu televizyon üretti!

LG bilindiği gibi teknolojinin pek çok alanında kendi ürünlerini sunmaya devam ediyor. Daha önceleri ilk olarak sivrisinek kovucu özelliğine sahip klimasıyla karşımıza çıkan LG şimdide bu özelliği televizyonlarında kullanımaya başladı gibi.

LG'nin 32LH520D kod adına sahip televizyonu kullanıldığı odada sivisinekleri odadan uzaklaştırmaya fırsat tanıyor. İnsanların duyamayacağı ses dalgaları yayarak ortamdan sivrisinekleri uzaklaştıran televizyon bununla birlikte ultrason teknolojisini de kullanıyor. 1366 x 768 piksel çözünürlüğüne sahip olan 32 inç boyutunda ki televizyon 20 watt gücünde hoparlörlerle birlikte geliyor.

İlk olarak Hindistan'da satışa çıkan LG'nin yeni nesil televizyonu önümüzde ki aylarda sivrisineklerin fazla olduğu Filipinler ve Sri Lanka'da da satışa çıkacak. İki farklı modelle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan LG'nin yeni televizyonlarının satış fiyatları 349 dolar ve 706 dolar olacak.