LG'nin Performans Canavarı Uygun Fiyata Sahip Tableti Tanıtıldı!

Akıllı telefon pazarında son zamanlarda başarılı ürünler sunan G\% ile başarılı bir satış grafiği yakalayan LG uygun fiyatlı yeni performans canavarı tabletini tanıttı!

Güney Kore'li teknoloji devi LG yükselişini sürdürmek için yeni ürünler sunmaya devam ediyor. LG bu seferde uygun fiyatlı tableti olan G Pad III 8.0'ı tanıtt! LG'nin geçtiğimiz sene tanıtmış olduğu G Pad II 8.0'ın daha geliştirilmiş sürümü olan bu tablette çözünürlük 1280 x 800'den 1920 x 1200 piksel'e çıkartılmış. ekran boyutu da 8 inç olarak kalmış.

1.5 GHz hızında sekiz çekirdekli Snapdragon 617 işlemcisinden gücünü alan G Pad III 8.0'da 2 GB RAM'e yer verilmiş. Ayrıca cihazda 16 GB dahili depolama alanı bulunuyor. microSD kart desteği de bulunan LG G Pad III 8.0'da batarya kapasitesi 4.800 mAh olarak belirlenmiş. Google'ın Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi yüklü olarak gelen tablet Kanada'da 184 dolara satışa çıktı. Cihazın Türkiye'de satışa çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor.

sindar-okay
Şindar Okay
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. 2004 yılından bu yana editör ve gözden geçiren olarak çalışıyor. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor. Elbette hayatta başka şeyler yapmak için çok çalışmak gerektiğine inanıyor. Çok mu uzun oldu?