Marvel ve Doritos'tan Şarj Edilebilir Cips!

Yakında çıkacak olan Marvel'i tanıtmak amacıyla Doritos cips paketi oluşturmak için birlikte çalıştı.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 kurucuları Doritos ile hafızadaki en garip promosyonlardan birini yaratmak adına bir araya geldiler. Yerleşik şarj edilebilir bir kaset çalan Doritos ile Marvel farklı bir deneyim sunacak. Şarj edilebilir cips paketiyle film müziklerini dinlemeniz mümkün olacak. Marka aynı zamanda bu tür sinema bileti ve lisanslı ürünler gibi birçok ödül verecektir.

Tabii ki, Doritos kampanyası sürpriz değil çünkü taraftarların özel çantaları kasıtlı olarak alması gerekecek. Bu işin Popstar konseptinden biraz daha iyi olmasına yardımcı olabilir. Marvel ve Doritos, bu konuyu gündeme getirmek için iyi bir iş çıkarttı diyebiliriz.

Popüler atıştırmalık markası olan Doritos, Marvel ile iş birliği yaptı. Bununla birlikte Galaxy Vol. Guardians'ın piyasaya sürülmesi için ortak olduklarından bir iş birliği yaptılar. Özel olarak tasarlanmış sınırlı sayıda üretilen Doritos çantaları film müziklerini çalabilmektedir. Cips çantanızı dinlemek için şarj edebilirsiniz. Bu doğru eğer tekrar dinlemek isterseniz cips çantanızı şarj edin. Kulağa ilginç geliyor olabilir ancak bu ürün yarın itibariyle Amazon üzerinden satışa çıkacak.

Peki siz cips paketinden müzik dinlemek ister miydiniz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.