Pokemon Go İndir - Pokemon APK Güncellemesi Yükle

Aylardır beklenen Pokemon Go oyunu yayınlandı. Eski zamanların çizgi filmi olan Pokemon, şimdi akıllı telefonların popüler oyunu haline geldi.

Pokemon Go adı ile sunulması beklenen ve yapılan son açıklama ile birlikte uygulama marketlerde resmen kullanıma sunulduğu belirtilen Pokemon Go, hem Android hem de iOS işletim sistemleri için kullanılabilir durumda. Fakat oyun ile ilgili en sorunlu nokta, oyunun şu an için sadece Avustralya ve Yeni Zelanda’da şu an sadece oyunun indirilebilir ve oynanabilir olması. Bu nedenle şu an için Türkiye’deki kullanıcıların uygulama marketler üzerinden oyunun indirebilmesi mümkün değil.

Virüslü APK’lere Dikkat!

Oyunun ülke sınırlaması olması nedeniyle piyasada APK versiyonlarının kullanıldığı görülürken, bu konuda kişilerin virüslü uygulamalara karşı dikkatli olması gerekiyor. Bu nedenle çok güvenli kaynaklardan indirilmesi ya da resmen Türkiye’de kullanıma sunulmasının beklenmesi gerekiyor.

Gerçeklik Ön Planda

Pokemon Go oyununda gerçek kameraların ve sokakların kullanışmış olması oyun için büyük bir merak uyandırmış ve oyunda iyi performansın bu şekilde nasıl sağlanacağı merak ediliyordu. Oyunun sunulması ile birlikte oyunun tüm noktaları hakkında bilgi sahibi olabilmemiz mümkün olacak. Bunun için kişilerin ilk izlenimlerini beklemek y eterli olacak. Yapılacak yeni incelemeler ile birlikte oyun hakkında detaylara ulaşmak ve oyunun tam anlamıyla nasıl olduğunu öğrenmek oldukça kolay.

Oyunu indirmek için burayı tıklayınız