Samsung Galaxy Note 7 LG'nin Diline Düştü!

Son zamanlarda yıldızı parlamayan Samsung Galaxy Note 7 telefonunun patlama haberlerinden dolayı LG'nin alay konusu oldu...

Teknoloji devi Samsung'un son zamanlarda yaşadığı batarya sorunu şimdi ise rakip firmaların diline düşürdü. Henüz çalışmaları bitmeyen Samsun sorunları çözmeye çalışırken bu sefer LG'den büyük bir hamle geldi. Galaxy Note 7 ile skandal üstüne skandal yaşayan şirket bu seferde LG'nin kullanıcılarına gönderdiği bir mesajla küçümsendi.

LG 30 Ekim'de düzenleyeceği konferans öncesi kullanıcılarına toplu mesaj gönderdi. Gönderdiği mesajda şöyle yazıyordu:“Patlayan cihazlar hakkındaki haberleri duydunuz mu? LG olarak en değerli varlığımız olan sizlerin güvenliği için ürünlerimizi defalarda testlerden geçiriyoruz. Diwaii festivalinde LG ile iyi eğlenceler.” diyerek Samsung'u yerin dibine sokmayı başardı. LG'nin özellikle iyi eğlenceler ve güvenlik kısmına özellikle değinmesi“Have a safe Diwaii with LG” şeklinde belirten şirket Galaxy Note 7 'nin patlama olaylarını koz olarak kullandı.

Aslında LG'nin dedikleri her ne kadar doğru olsa Samsung'un daha araştırmacı daha detaylı olarak çalışıp detaylı incelemeler yapması gerektiğini gözler önüne seriyor.

Sizce Samsung ile Alay eden LG'nin patlama haberlerini görecek miyiz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.