Samsung Gear VR Türkiye'yi Gezecek!

Teknoloji meraklılarına müjde Samsung sanal gerçeklik tırı Gear VR 4 boyutlu gerçeklik makinesi yakında sizlerle buluşacak...

Samsung'un başlatmış olduğu özel Gear VR tırı 15 şehire gitmeyi hedefliyor. İlk olarak 17-19 ve 24-26 Haziran tarihleri arasında İstandul Kanyon Avm 'de kullanıcılarıyla buluşacak olan tır telefonlarla sanal gerçekliğin keyfini sizlerede yaşatmak istiyor. Samsung'un Electronics Türkiye Pazarlama müdürü Tolga Erdem'in açıklamasında ise:"Anadolu’nun birçok şehrine uğrayacak Samsung Sanal Gerçeklik Tırı, en son teknolojilere ilgisini yakından bildiğimiz halkımızla buluşacak. Dünyanın en özel eğlencelerinden birini Gear VR deneyimiyle tüm Türkiye’ye taşımanın gururunu yaşıyoruz. Tüm teknoloji meraklılarını Gear VR deneyiminin yanı sıra Galaxy S7 serisinin üstün performansına da tanık olabileceği bu eğlenceli yolculuğa davet ediyoruz" şeklinde açıklama yaptı.


Yeni nesil Gear VR sanal gözlükleri yüzlerce içerikle destekleniyor. Yeni nesil Gear VR uygulama, oyun ve film gibi yüzlerce içerikten gücünü alıyor ve kullanıcılara sanal gerçeklik tecrübesinin keyfini kullanıcılarına sunuyor. Yeni 3. Nesil Gear VR Galaxy S7 ve S7 Edge, Galaxy s6 ve S6 Edge ve Galaxy Note 5 tarafından desteklenmekte. Sadece 318 gram ağırlığındaki gözlük önceki modelleren 19 kat daha hafif. Daha kullanışlı bir arayüz ve Touchpad ile gelen Gear VR kullanıcılarına daha rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Peki sizinde şehrinize sanal gerçeklik Gear VR gelmesini bekliyor musunuz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.