SwiftKey İle Kopyala Yapıştır Farklı Bir Adıma Taşınıyor!

Kullanıcılar artık her işini akıllı cihazlardan hallediyor. Durum bu olunca küçük ekranlarda kopyala yapıştır yapmak bir hayli zor oluyor. SwiftKey bunun önüne geçiyor!

Akıllı cihazlarda bilindiği gibi kopyala yapıştır yapmak başlı başına sıkıntı. Sonunda bu duruma çare popüler klavye uygulaması SwiftKey ile çözüme ulaştı. İlk olarak Andorid'e sunulacak olan SwiftKey Beta ile kopyala-yapıştır geliştiriliyor!

Kopyala - Yapıştıra farklı bir adım olacak SwiftKey'in yeni Beta sürümünde son bir saat içinde kopyalanan tüm içerikler SwiftKey'in hafızasında tutuluyor. SwiftKey'in yeni uygulmasının Beta sürümünde kullanıcılara pek çok hassas ayar yapmasına ve klavyenin kullanıcılar tarafından daha da geliştirilmesine imkan tanıyor.

Klavyenin tüm ayarları ve kişiselleştirme seçeneklerinin de olduğu tamamen yenilen SwiftKey Hub'a tüm bu içeriklere ulaşmak ve kopyalama ve yapıştırmanın hafızada tutulduğu süreyi arttırmakta mümkün. Popüler klavye uygulamasının yeni sürümü olan SwiftKey'in Beta sürümünü bu linkten indirebilirsiniz.