Windows 10 Mobile'a Parmak İzi Güncellemesi!

Microsoft'un mobil işletim sistemi olan Windows 10 Mobile geliştirilmeye devam ediyor. Microsoft Windows 10 Mobile'a parmak izi okuyucu desteği getiriyor! İşte detaylar!

Teknoloji devi Microsoft yeni mobil işletim sistemi olan Windows 10 Mobile'i her alanda geliştirmeye devam ediyor. Daha önce Windows 10 Mobile'e pek çok yeni özellik sunan Microsoft şimdi de sisteme parmak izi okuma desteği sunacak.

Windows 10 Mobile'in platformu için önemli yıllık güncellemeleri içeren paket bu yaz gelecek. Bu güncelleme ile birlikte Windows 10 Mobile'e çok önemli özellikler gelecek. Windows 10 Mobile'e bu güncelleme ile birlikte parmak izi desteği gelecek. Ayrıca bu güncelleme ile gelecek olan Windows Hello'da şu an Windows işletim sisteminde kullanılan aynı sürücü ve kodlarla gelecek.

Microsoft'un Windows 10 Mobile'a getireceği bu yeni özellikle ilgili Microsoft tarafından yapılan açıklamada cihaz üreticilerinin dahili parmak izi okuyucusu ya da Continuum'da olduğu gibi harici bir periferal'den yana tercihlerini kullanabilecekler. Ayrıca Wiindows 10 Mobile'de dokunmak ve kaydırma özellikleri de bu güncelleme ile desteklenecek.