Yeni Google Pixel Yüzünü Gösterdi!

Google'ın bu yıl piyasaya süreceği Pixel telefonlarda hangi işlemcinin kullanılacağı hakkında bilgiler gelmeye başladı...

Google'ın bu yıl 2 yerine 3 adet yeni Pixel telefonu duyurması bekleniyor. Bugün ise 3 yeni Google Pixel telefonunda da hangi işlemcinin yer alacağı belli oldu. İddialara göre; Google Pixel (2017) modellerinde Samsung ve Qualcomm'un 10nm üretim süreci ile ortaklaşa geliştirmiş olduğu Snapdragon 835 yonga seti yer alacak.

Google, Android'e yeni bir soluk getirmek için geçtiğimiz yıl Google Pixel ve Google Pixel XL modelleri ile karşımıza çıkmıştı. Telefonları kendi ürettiği için güncelleme konusunda iOS ekosistemine benzeyen Pixel telefonları, kamera konusunda DxOMark'tan aldığı skor ile büyük beğeni toplamıştı.

Cihazların henüz RAM konusunda kaç GB RAM'e sahip olacağı bilinmiyor. Ancak tahminler tüm Pixel telefonlarında 4 GB RAM'in bulunacağını işaret ediyor. Bir diğer tahmin ise Google Pixel Premium modeli ile alakalı. Pixel Premium isminden de anlaşılacağı gibi tepe model olacak. Bu modelde 6 GB RAM'e yer verilebilir.

Siz Google Pixel'i nasıl buldunuz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.