Asus ZenFone 3'ün Tanıtım Videosu Çıktı!

Asus'un geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni ZenFone 3 ailesi bilindiği gibi kullanıcılar tarafından çok sevilmişti. Asus'un ZenFone 3 için yeni tanıtım videosu yayınladı!

Asus bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde yeni ZenFone serisi olan ZenFone 3 ailesini tanıtmıştı. Büyük ilgi gören ZenFone 3 ailesi için Asus yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Asus'un geniş ZenFone 3 ailesinin sadece bir üyesi için yayımlanan bu video kullanıcıların ilgisini daha da arttırdı.

Söz konusu videoya gelmeden tanıtımda olan akıllı telefonun özelliklerini kısa bir hatırlayalım. 5.5 inç büyüklüğünde gelen Asus'un yeni ZenFone 3'ü LCD ekrana sahip. Ve Asus bilindiği gibi bu serisinde Intel işlemcilerin yerine Qualcomm'un başarılı işlemcisi Snapdragon'u kullanmıştı. Asus'un ZenFone 3'ü gücünü Snapdragon'un 625 işlemcisinden alıyor. 16 megapiksel çözünürlüğüne sahip ana kamerası ile 8 megapiksel selfie kamerası bulunan Zenfone 3, 3000 mAh kapasiteli bataryaya sahip. Parmak izi okuyucusu ve USB - C 2.0 bağlantı noktasını destekleyen ZenFone 3 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanıyla geliyordu.

İşte Asus'un ZenFone 3 için yayınladığı o video.