PlayStation 4 Neo Çok Yakında Geliyor!

Sony'nin yeni 4K destekli oyun konsolu PlayStation 4 Neo'nun çok yakında çıkacağı bilgisi yeniden PlayStation 4 Neo iddialarını canlandırmaya yettti! İşte tüm detaylar!

Bilindiği gibi Microsoft'un yeni nesil oyun konsolu Xbox One S geçtiğimiz hafta düzenlenen E3 Oyun Konferansı kapsamında görücüye çıkmıştı. Microsoft yeni Xbox One S oyun konsolunun ardından gelecek yıl içinde Project Scorpio'nun sözünü vermişti. Microsoft cephesinde bu gelişmeler devam ederken Sony cephesi sessizliğini korumuştu. Ancak gelen iddialara göre Sony'nin oyun konsolu PlayStation 4 baştan sona yenileniyor.
Sony oyunseverlerin karşısına bu yıl somuna kadar PlayStation 4 Neo ile çıkmaya hazırlanıyor. 2016'nın son aylarında satışa sunulması beklenen yeni PlayStation 4'ün çıkacağı pek çok yer tarafından doğrulandı. Hatta bazı ünlü alışveriş siteleri Sony'nin PlayStation 4 Neo oyun konsolunu daha çıkmadan 1000 dolar gibi komik ve gereksiz bir fiyat etiketiyle on satışa çıkarttı. Sony'nin yeni PlayStation 4 Neo'su elbette ki PlayStation 4'ten çok daha iyi olacak.
Oyunseverlerin elbette ki en çok merak ettiği şey PlayStation 4 Neo'nun ne zaman çıkacağı ? Bu konuda pek çok iddia bulunurken yeni oyun konsolun Ağustos ayında düzenlenecek olan Gamescom, Eylül ayında Tokyo Games Show ya da Ekim ayında düzenlenecek olan Paris Games Week kapsamında tanıtılması bekleniyor.