Samsung O Moda Ait Tüm Videoları Kaldırıyor!

Samsung yaşamış olduğu talihsiz durumdan sonra epey bir alay konusu oldu. Note 7, GTA V modunda tehlikeli bir patlayıcı bile olmuştu.

Galaxy Note 7'nin yaşamış olduğu sıkıntılı günler üzerinde birde piyasada bununla ilgili birçok şey dalga konusu oldu. Durum öyle ki GTA V modu bile oldu. Elbette bir iletişim aracı olarak değil tam aksine bir patlayıcı olarak. Bu durum Samsung'un hoşuna gitmeyecekti, gitmedide.

Samsung özellikleri insanları öldüren patlayıcı olmasına oldukça kızgın. Modu kaldırmış değil ama bu modla ilgili tüm içerik videolarını Youtube üzerinden kaldırmaya başladı bile. Note 7'nin konu olduğu GTA V'nin videoları silinmeye başladı bile. Bu konuda firma elinden geleni yapıyor. Silinen videonun tekrar Youtube de olması söz konusu olabilir ancak Samsung bir insanın öldürüldüğü bir patlayıcı olarak kabul etmeyecek ve tekrar kaldırmak için elinden geleni yapacaktır.

HitmanNiko isimli kullanıcı tarafından oluşturulan Galaxy Note 7 moduna ise dokunulmayacak. Bu her ne kadar kaldırılmıyor olsa da videoları tek tek kaldırılıyor. Bu konuda başarılı bir izlenim sergileyen Samsung emeklerinin bu şekilde kullanılmasından oldukça rahatsız. Elbette Samsung böyle bir talihsizlik yaşadı diye karalanmayı hak etmiyor ancak teknoloji dünyası ince göndermelere böyle durumlara alışık..

Peki siz GTA V'e konu olan Note 7 videolarının kaldırılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

dilay-kaya
Dilay Kaya
Tüm yazıları
Yakın bir zamanda Teknoce ailesine katılmış olan Dilay, burada yazdıklarını geniş bir kitleye duyurmak için çabalıyor.