SanDisk Yeni USB-A Ve USB-C Destekli Flaşlarını Duyurdu!

Geçtiğimiz haftalarda Western Digital'a satılan ünlü depolama şirketi Sandisk Computex 2016 fuarında yeni depolama ürünlerini duyurdu!

SanDisk Computex 2016 fuarı kapsamında yeni Dual Drive özellikli flaş belleklerini tanıttı. SanDisk'in bu cihazları bir ucunda USB-A desteği sunarken diğer ucunda da USB-C desteği sunuyor. SanDisk'in yeni belliği bu sayede hem son bağlantı noktasını desteklerken USB 3.1 bağlantısıyla okuma hızı 150 MB/s seviyesine sahip olabiliyor. SanDisk'in yeni belleğinin depolama kapasitesi 128 GB'a kadar arttırılmış.

SanDisk'in yeni flash belleğinin 16 GB kapasiteye sahip modeli 19.99 dolardan satışa çıkmışken 128 GB modeli de 69.99 dolardan satışa sunulmuş durumda. Bakalım SanDisk'in yeni nesil Dual Drive bellekleri ülkemizde satışa sunulacak mı ?

sindar-okay
Şindar Okay
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. 2004 yılından bu yana editör ve gözden geçiren olarak çalışıyor. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor. Elbette hayatta başka şeyler yapmak için çok çalışmak gerektiğine inanıyor. Çok mu uzun oldu?